реклама

реклама

Cлужба безпеки України в Черкасах біля приміщення кафе «Львівська майстерня шоколаду» наразі проводить спецоперацію по затриманню членів злочинного угрупування.

117915204_1014022889021101_4790861624458941647_n

Про це повідомляє «Вичерпно», посилаючись на власні джерела.

Офіційної інформації по цих подіях наразі немає.

118263394_610166153027008_6908781116273076482_n

Фото з фейсбуку Маріанни Немченко

 

Фото з фейсбуку Маріанни Немченко

1597907742-969  



реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+6 #16 007 22.08.2020 12:27
Цитую Той самий Кухарчук:
СБУ - справжні українські патріоти та остання надія України. Що треба шоб до вас потрапити на роботу?

Треба бороду збрить, німецьку свастіку видалити на груді, і оте відео де Ви кричите Зіга, Зага, Зага, Зіга - Володимира Олександровича також непокоїть.. і доречі підкажіть вартість газової установки на Ваш люксовий позашляховик (з роботою) чи Ви на бензині? Слава чесним бізнесменам-дропшиперам!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #15 Юрій Т. 22.08.2020 12:18
Там не вкусно кормлять, порції малі. От коли ми прийдемо до власті порції збільшаться, гречка буде бесплатна і поставимо за бюджетний кошт нові зупинки, які в другий раз на людей не впадуть, слово бодібілдера. Доречі почом газова установка на Ауді А6 (з роботою)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Юрій Б. 22.08.2020 12:09
Це на мене знову покушались, скоро буде брифінг з цих питань. Доречі підкажіть вартість газової установки на БМВ-Х5 з роботою? ПС. Продаю костюм спортивний БМВ (S), кепку БМВ і кросівки БМВ (36 розмір), писати в лічку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Press 21.08.2020 17:03
А чому ж поплічників забули: Гартінгера, Бодашка..?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Агафон 21.08.2020 00:43
Сменили треники на бриони, а ярославну на шоколадницу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Анатолій Б. 20.08.2020 18:52
Як Вам черкаський асфальт?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 Той самий Кухарчук 20.08.2020 18:50
СБУ - справжні українські патріоти та остання надія України. Що треба шоб до вас потрапити на роботу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #9 Денис К. 20.08.2020 18:46
Миша эта не я тебя здал, слово пастыря
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 007 20.08.2020 18:46
Цитую Костян:
Что это за тачка засветилась с номерами OZG

Козлов та його банда і є Організована злочинна група, яка займається вимаганнями - рекетом, наркоторгівлею, підробкою документів з подальшим переоформленням квартир. Тому і номера "ОЗГ" причепили від безнаказанності , так як до групи входять адвокати, судді, прокурори, поліцейські і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Solid/ 20.08.2020 17:03
Цитую 1:
а горисполком почему пропустили???

Або_не_Мент