UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дві курйозні воротарські помилки допомогли "Інгульцю" обіграти "Олімпік"

У заключному поєдинку 11-го туру УПЛ петрівський "Інгулець" у Кіровограді на стадіоні "Зірка" переміг донецький "Олімпік" (2:1)

Дві курйозні воротарські помилки допомог…

Про це повідомляє Depo.Сектор. На 17-ій хвилині відбувся перший кумедний гол: форвард "Інгульця" Ніка Сичинава відкрив рахунок після того, як голкіпер Бетім Халімі банально не влучив у м'яч.

Досвідчений півзахисник Младен Бартуловіч на 54-ій хвилині подвоїв перевагу в рахунку навісом зі штрафного удару – поміж ніг Халімі.

Таким чином два курйозні голи допомогли "Інгульцю" здобути першу історичну перемогу в українській Прем'єр-лізі.

"Інгулець" – "Олімпік" 2:1

Голи: Сітчинава, 17; Бартуловіч, 54 – Шахаб, 90+6

"Інгулець": Кринський, Павлов, Семенко (Лупашко, 46), Балан, Синьогуб, Запорожець, Козак (Янаков, 58), Бартуловіч, Коваленко (Мкомола, 74), Кучеренко, Сітчинава (Плохотнюк, 90+3)

"Олімпік": Халімі, Снурніцин, Цимбалюк, Драме, Лебеденко, Кравчук (Кириленко, 74), Політило, Ксьонз, Тейшейра (Аблітаров, 85), Романовський (Каргбо, 62), Шахаб

Попередження: Лупашко, 69; Янаков, 76; Балан, 90+5 – Драме, 32; Романовський, 46; Снурніцин, 61

Читайте і дивіться також: Амбіційні "Інгулець" і "Олімпік" визначилися зі складами на останній матч туру в УПЛ