• Головна
  • 15-річна львів'янка виборола два "золота" на дорослому чемпіонаті України з плавання
13:17, 8 березня 2021 р.
Надійне джерело

15-річна Марія Городня виграла два "золота" на дорослому чемпіонаті України з плавання.

Львів'янка Марія Городня здобула два "золота" на дорослому чемпіонаті України з плавання у Харкові. Про це повідомляє Відділення НОК України у Львівській області.

Додамо, що 6 березня в Харкові стартував чемпіонат України з плавання, в якому взяли участь найкращі плавці Львівщини. В перший змагальний день чемпіонкою України з плавання на дистанції 400 метрів вільним стилем серед жінок стала 15-річна Марія Городня. Її час - 4:23.58 і це майже на півтора секунди швидше, ніж у срібної призерки - киянки Надії Фісенко.

Наступного дня, 7 березня, впевнену перемогу на дистанції 1500 метрів вільним стилем серед жінок знову здобула Марія Городня. Час 15-річної дівчини зі Львова - 17:25.10. І вона випередила срібну призерку Анастасію Корольчук з Рівненщини більш як на 23 секунди.

Марія Городня, Фото: Відділення НОК України у Львівській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію