UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Український спортсмен завоював дві золоті медалі на чемпіонаті Європи в Москві

Українські важкоатлети завоювали ще 3 медалі на чемпіонаті Європи, який цього року проходить в Москві

Український спортсмен завоював дві золот…

Про це повідомляє Depo.Сектор із посиланням на XSport. Ангеліна Ломачинська завоювала бронзу в ривку у ваговій категорії до 45 кг. Українка взяла вагу в 67 кілограм з першої спроби, а ось 69 кг українці не скорилися. У загальному заліку Ангеліна зайняла 5-те місце, набравши 149 кг.

Дмитро Чумак завоював 2 золоті нагороди у ваговій категорії та 109 кг. Українець став найкращим у поштовху і в сумі двоборства, показавши результат в 226 кг і 407 кг відповідно. Варто відзначити, що вагова категорія Чумака – олімпійська, тому результат на цих змаганнях врахують у кваліфікації на наступні Ігри.

У загальному медальному заліку Україна йде на першому місці, маючи 14 медалей в активі (10 золотих і 4 бронзових).