$ 39.47 € 42.18 zł 9.77
+15° Київ +8° Варшава +12° Вашингтон

Українська збірна перемогла на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

Олег Бесараб 11 Квітня 2021 19:36

Українська збірна зайняла перше місце у медальному заліку на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в Москві.

За результатами змагань українські важкоатлети завоювали 17 медалей, із них 10 золотих, 3 срібні і 4 бронзові, повідомляє Трибуна. Друге місце посіла збірна Болгарії, а на третє в останній день змагань вийшла збірна Грузії, завдяки своєму атлету Лаші Талахадзе. Він встановив світовий рекорд у двоборстві, піднявши у сумі 485 кілограм.

Раніше українська важкоатлетка Ірина Деха перемогла на етапі Кубка світу в Римі у ваговій категорії до 76 кг.

Міжнародний олімпійський комітет позбавив важкоатлета Олексія Торохтія золотої медалі, яку він отримав на Олімпіаді-2012 через позитивні аналізи на допінг.

Стрибунка у висоту Ярослава Магучіх стала найкращою молодою легкоатлеткою світу за версією Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF).