Артем Довбик, 24-річний нападник футбольної збірної України, став героєм поєдинку зі Швецією. Саме він забив вирішальний для українців та найпізніший за всю історію чемпіонатів Європи гол.

Команда Андрія Шевченка 29-го червня вийшла у чвертьфінал Євро-2020 і 3-го липня зіграє з Англією. Серед мільйонів українців за Артема Довбика та збірну вболівала й друга половинка футболіста, адже Артем Довбик вже рік як одружений.

Про дружину Артема Довбика Юлю відомо небагато - у дівчини закритий Instagram. Проте на сторінці самого Артема є багато знімків з нею.

Артем Довбик з дружиною, instagram.com/tema_dovbyk

Популярні новини зараз
Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Такої катастрофи українці не бачили 230 років: що відбувається з народжуваністю на фоні війни Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

В липні 2020-го Юля з Артемом зіграли красиве весілля у Черкасах. Дітей у закоханих поки немає. Артем Довбик викладає на своїх сторінці багато фотографій з відпочинку та просто поряд з коханою.

Після доленосного для української збірної матчу Артем Довбик подякував вболівальникам за шалену підтримку та віру. Він також назвав матч "історичною перемогою" для країни.

"Хочу подякувати вболівальникам за шалену підтримку та віру!🇺🇦 Це історична перемога для нашої країни, і я гордий бути частиною цієї команди! @uafukraine Ми з тобою ! @artembesedin", - написав футболіст. Артем Довбик

Нагадаємо, Україна вирвала перемогу у Швеції з рахунком 2:1 - найяскравіші моменти матчу. Україна перемогла Швецію в 1/8 фіналу чемпіонату Європи

Як повідомляв портал "Знай.ua", Англія обіграла Німеччину з рахунком 2:0 і стала чвертьфіналістом Євро-2020. Англія вийшла до чвертьфіналу Євро-2020

Також "Знай.ua" писав, Перший гол! Зінченко розстріляв ворота Швеції - Україно, вперед. Україна вперше у своїй історії вийшла в 1/8 фіналу чемпіонату Європи