Поділитись:

Волинські каратисти здобули дві нагороди на Чемпіонаті Європи (фото)

Середа, 17 листопада 2021, 18:54

Волинські спортсмени здобули декілька нагород на Чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате.

Про це стало відомо з сайту Управління у справах молоді та спорту Волинської Облдержадміністрації.

13-14 листопада 2021 року в місті Орадя, в Румунії відбувся чемпіонат Європи з кіокушинкай карате U16-U20 (Shinkyokushinkai) – European Championship for Cadets U16, Juniors U18 and Youth U20.

У складі збірної України участь у європейських змаганнях взяли спортсмени Волині. До складу збірної увійшли волиняни Фрунзік Королік, Михайло Наумчик, Сергій Качалай. Тренери – Володимир Пустовий та Сергій Долінко.

У підсумку змагань волинські спортсмени показали високий рівень підготовки та внесли до скарбнички області 2 медалі.

Зокрема, срібним призером чемпіонату Європи з кіокушинкай карате став Королік Фрунзік. Тренує спортсмена Пустовий Володимир.

Бронзову нагороду виборов Качалай Сергій, до змагань якого готував Долінко Сергій.

Збірна України посіла перше загальнокомандне місце чемпіонату Європи з кіокушинкай карате, здобувши 36 медалей: 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових.