Уряд погодив Гайдая першим заступником голови Закарпатської ОДА, а на посаду заступника подано Травіну

В ЄДРД є декларація ще одного кандидата на посаду заступника голови Закарпатської ОДА, однак інформація про подання на його призначення наразі не відсутня.

Ольга Травіна
Ольга Травіна

Сьогодні Кабінетом міністрів України було погоджено кандидатуру Сергія Гайдая на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА.

Про це, посилаючись на інформацію з власних джерел в Закарпатській ОДА, Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.

Цю ж інформацію підтвердили власні джерела Закарпаття онлайн у Закарпатській ОДА.

Зі слів В.Грегора, офіційне призначення С.Гайдая відбудеться орієнтовно за тиждень.

С.Гайдай замінить на посаді Івана Дурана, який був першим заступником Геннадія Москаля і ще в липні подав новопризначеному голові Закарпатської ОДА Ігореві Бондаренку заяву про складання повноважень.

Як уже інформувало Закарпаття онлайнна сайті НАЗК з'явилася декларація Гайдая як кандидата на посаду першого заступника голови Закарпатської ОДА.

Раніше кандидатура С.Гайдая роглядалася на посаду голови Закарпатської ОДА.

Тим часом, за власною інформацією з джерел у обласній владі, на затвердження в Київ пішло подання на ще одна кандидатуру на посаду заступника І.Бондаренка - Ольгу Травіну.

Це підтверджує і офіційна декларація про доходи за минулий рік, подана кандидаткою до Єдиного державного реєстру декларацій.

За інформацією редакції, йдеться про посаду керівника апарату облдержадміністрації, яку наразі обіймає Руслана Натуркач.

Наразі О.Травіна працює начальником Управління пільг, гарантій та компенсацій Департаменту праці та соціального захисту населення Ужгородської міської ради.

Раніше вона працювала на посаді начальника управління економіки та стратегічного планування Ужгородської міської ради, однак змушена була покинути цю посаду через особистий конфлікт з міським головою Богданом Андріївим, зумовлений ситуацією по скандальній реконструкції "Совиного гнізда", що стала приводом для порушення щодо нього кримінального провадження.

В ЄДРД є декларація ще одного кандидата на посаду заступника голови Закарпатської ОДА, однак інформація про подання на його призначення наразі відсутня.

Натомість, за інформацією Закарпаття онлайн, завдяки реакції ЗМІ та громадськості, наразі нейтралізовано варіант призначення на посади заступників Володимира Приходька і Алена Панова.

21 серпня 2019р.

Теги: Травіна, Гайдай Бондаренко

Коментарі

Для Бондаренко 2019-09-12 / 20:34:59
Їж ананаси - Рябчикив жуй ( дівоче призвище травіноі -Рябчикова) день твій останній приходить буржуй " . Усе проходить ...........!

Москаль 2019-08-30 / 10:59:49
Та хай собі будує ця Травіна, що ви до неї всі причепилися, ну має два мерса той що? Один про себе другий про чоловіка. Всерівно я її проштовхну на цю посаду.

До Вуву 2019-08-28 / 13:58:27
Кажуть Травіна за 2 роки збудувала разом з чоловіком безробітним, громадянином Росії , 2 будинки , 5 магазинів, 1 ринок та купила 2 мерса !

*** 2019-08-27 / 15:47:15
Квартири, машини,доляри! А,що-це справді мета тих,які переймаються: яселками,садочками,школами,училищами,вишами,роботами,старістю(дідиком з бабкою)???. Робота ,влади оцінюється: становищем,виглядом дідика з бабкою!

Українець до Вуву 2019-08-25 / 16:45:09
Не вводіть в оману. У мана в декларації квартира в оренді і 70 тис не доларів, а гривень.

Справедливість 2019-08-25 / 09:54:44
Так що робить ЗЕ!команда? Призначити на посаду першого заступника губернатора ДУРІКА гайдая. А хто йому мішав працювати на посаді голови Мукачівської РДА? Та й хто його призначив на цього голову. Чи можливо Зеленський ще тоді керував в адміністрації президенства пороха розставляючи "СВОЇХ" людей. Сумно! Ой як сумно, що вити хочеться!

паша 2019-08-24 / 20:49:04
це та Травіна,що фігурувала у корупційних скандалах? чи це нове лице ?

До Вуву 2019-08-23 / 15:21:03
Та "Москаль" правильно пише, лише забув ще про "міску" Мойш-Шімон, дуже "виховану і незаміниму" головну вчительку Сопкову та про "любимчика" Мана, котрий за 3 роки на державній службі надерибанив собі з бюджету (читай - виконував туристичну програму) на квартиру, машину та ще й на 70 тис. долларів у декларації. Гарні були відкати!

Вуву 2019-08-22 / 17:58:06
Я не вірю що під ніком ...москаль ...
Пише сам ге ге.
Але вводить оману читачів.
Бо хтось буде думати що це направду він.
Вміло користуючись "підміною понять"

Аня 2019-08-22 / 15:40:32


Видалено низку коментарів, написаних з однієї ай-пі адреси під різними ніками з метою створення видимості масштабної підтримки. Оберіть один нік і не вводьте читачів в оману. Адмін


Москаль 2019-08-22 / 14:46:05
До речі Гайдай і Травіна це мої люди.

Москаль 2019-08-22 / 14:42:32
Та хай собі призначають лиш би не чіпали мого Галаса і моїх голів РДА щоб я мав вплив на область. Бачите скоро в президента буде 100 днів, а він боїться чіпати моїх людей, людей генерала!

Наталка Майстренко 2019-08-22 / 14:02:56
Важливість і особливість ресурсу "Закарпаття онлайн" саме в коментарях, які дають змогу обговорити, "обсосати", обсудити ( а чому б і ні?) всі ньюанси, деталі новин, обставини, події, осіб і кандидатів на посади в місті чи області також. Чи вони не є членами нашого суспільства. І загалом хороший привід їм почути думку містян про себе. Чудова нагода, як на мене. Громада - не суд, але громадський суд і осуд - це сила!

Депутат 2019-08-22 / 13:53:38
"Олекса" майже ти Травина, то що ти витворяла в земельній комісіі знак кожний єкс депутат та пів міста.твоі договорняки пом'ятають усі з кого стягувались гроші та кого дурила.

Frenisz 2019-08-22 / 12:47:16
Шановні-ми вже кісочки перемиваємо кандидатам!Є кандидатури-то хай рішають і хай роблять-не треба цих людей "очорнювати"-ми не Суд і не знаемо-а голослівно звинувачувати цих 2-х людей-то недобре!Одно-Застереження-шо у кандидата на заст.Голови ОДА -чоловік гром.Росії-трохи і сумнівно по ній і незрозуміло..чому?А так нічого -кандидати -як кандидати-все норм.

Олекса 2019-08-22 / 12:35:13
Абсолютну більшість років як чиновниця міськради Травіна працювала керівником управління економіки. Не мала відношення ні до землі, ні до бюджету. Не меліть про неї дурниці.

закарпатець 2019-08-22 / 11:48:24
Нічого не скажеш! На посаду першого заступника - чоловіка, котрий не нає область. Жиє на Закарпатті лиш пару років, та й то "керував" лиш Мукачівським районом. Компетентний, проффесіонал!

До майстренко 2019-08-22 / 11:22:05
. Фiрму заснувала Травiна та Трикур. За що вони були знятI з посад.

Вася 2019-08-22 / 10:57:27
До Пікі : Покопавшись у ЄДРД, бачу що той неназваний "ще один" - це Олексій Гетьманенко, НДПіст, і Приватбанківець, активный дерибанщик в часи свого депутатства у міській раді. Нічого не скажеш, обличчя капец нові.
Ну тоді я помилився. Ще і з таким кадром їх розженуть через 1 місяць.

Дорн 2019-08-22 / 10:50:48
Стiльки землI та майна накрала Травіна на різних посадах знають всі . На підставних осіб та на чоловіка громадянина Росії . Де правоохоронці ? Чому ще не за ґратами ? Бондаренко затягує собі петлю на шиї .

НОВИНИ: Політика

03:04
/ 1
Що показав перепис у Румунії?
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку