У рожищенському магазині купили страву з черв'яком

09 Жовтня 2019, 09:18
8579

У магазині «Екомаркет», що в Рожищі, жителька міста купила готову страву з печінки. Коли почала споживати їжу, виявила там черв'яка.

Час покупки у чекові – 8 жовтня, 13:40. Фото неприємної знахідки жінка надіслала у редакцію Район.Рожище.

Розповідає, що з товаром і чеком звернулась у магазин, аби вирішити проблему. Там відреагували не зовсім адекватно, але гроші повернули.

«Якби вони нормально вибачилися, я б не надавала ситуації розголосу. А так – хай люди знають», – обурено розповідає жінка.



Передрук у ЗМІ без дозволу редакції Район.Рожище заборонено.

***
Рубрика «Народні новини» створена для всіх жителів нашого міста, району та гостей, які приїздять до нас. Це в першу чергу доступний та зручний інструмент для поширення актуальної та достовірної інформації про проблеми, досягнення та життя нашого міста та району. Зламався ліфт, зіпсувалось дорожнє покриття, сталася ДТП, побачили, як горить будинок чи ремонтують ваш під’їзд – обов’язково напишіть про це нам, натиснувши кнопку «Додати новину» на головній сторінці сайту.

Коментарі
09 Жовтня 2019, 12:42
Зовсім не здивована. Постійно над випічкою і курятиною, яка стоїть у торгівельному залі, кружляють мухи. Але курятину, хоч і не відразу, почали прикривати целофаном.
09 Жовтня 2019, 13:07
Я також не один раз бачила в холодильнику мухи.
09 Жовтня 2019, 13:11
Дуже розчарована магазином
09 Жовтня 2019, 13:17
Рожищани смакують молочною продукцією яку мали вивезти на смітник, віддайте їм цей смаколик.
09 Жовтня 2019, 13:19
У мене був величезний коментар. Адміни де він??? Невже не хочете чути правду, нехай усі знають
09 Жовтня 2019, 14:04
Мені здається це жилка в печінці звичайна, на фото нічого конкретного не видно, що за шум?!?!
09 Жовтня 2019, 14:21
Це черв'як конкретний. А ви, Анна, працівник магазину?
09 Жовтня 2019, 14:37
Магазин став ужасний, ціни дорожчі, асортимент менший, фу новому власнику. Не ходжу туди вже кілька місяців і не раджу
09 Жовтня 2019, 15:41
якби був жахливий магазин, то б гроші не повернули. я як споживач можу сказати що всяке може бути у будь якому магазині, та й в дома.
09 Жовтня 2019, 16:40
Я була в магазині коли ви влаштували істерику, теж покупець, мені здається черв'як у вас в голові!
09 Жовтня 2019, 17:11
Ніде я ніякої істерики не влаштовувала. Я не раз бачила і чула як відносяться в цьому магазині до покупців.
09 Жовтня 2019, 17:20
У нас мабуть різне розуміння істерики, для мене дана поведінка була б не припустимою. Хочете хорошого ставлення, почніть із себе. Далі дискусія з вами не цікава.
09 Жовтня 2019, 19:26
і колібріс і еко маркет одне одного *СТОЯТЬ* це жах !!!!!!
09 Жовтня 2019, 23:25
Черв’як теж м’ясо.Так що все нормально.)))
10 Жовтня 2019, 14:10
Нещодавно повернула в цей магазин спорчений сир,гроші віддали......Шокує інше - зверхнє і ганебне ставлення керівників даного закладу до своїх підлеглих,які навіть при покупцях дозволяють собі ображати їх.