$ 39.6 € 42.28 zł 9.77
+15° Київ +9° Варшава +13° Вашингтон

Блискуча перемога в першому таймі: збірна України вийшла на Євро-2020

Ольга Коваль 14 Жовтня 2019 23:58

14 жовтня збірна України в Києві на НСК «Олімпійський» обіграла команду Португалії в рамках відбіркового матчу Євро-2020 з рахунком 2:1. Завдяки цій перемозі команда Андрія Шевченка за тур до кінця кваліфікації забезпечила собі вихід на чемпіонат Європи з першого місця. Вперше в історії українці вийшли на чемпіонат Європи напряму.

Рахунок на 6 хвилині гри відкрив форвард «синьо-жовтих» Роман Яремчук. Подвоїв перевагу України на 27 хвилині півзахисник Андрій Ярмоленко після ідеальної передачі Віталія Ніколенко.

Португалія відіграла один м'яч у другому таймі після точного удару Роналду з пенальті за спірний момент - гру рукою Тараса Степаненко, за що самого півзахисника видалили з поля. Але навіть граючи в меншості проти чинного чемпіона турніру команда Андрія Шевченка втримала переможний рахунок.

Слід зазначити, Україна грала на Євро двічі - в 2012 як господарка турніру, а в 2016 році команда потрапила на турнір через плей-офф. Наступний матч Україна зіграє на виїзді з Сербією 17 листопада, який вже не матиме турнірного значення.

Нагадаємо, у грудні 2018 року відбулося жеребкування серед команд на відбірковий турнір чемпіонату Європи-2020 з футболу. Українська збірна потрапила до групи В, де також зіграють команди Португалії, Сербії, Литви та Люксембургу. Відкриття Євро-2020 відбудеться у Римі.

Раніше повідомлялося, що УЄФА призначив покарання Україні за порушення на відборі Євро-2020. Нагадаємо, 7 червня збірна України з футболу у Львові розгромила Сербію з рахунком 5:0. А 10 червня збірна України з мінімальним рахунком обіграла Люксембург.