В Ужгороді "Карпатська Січ" поставила на коліна араба, що з ножем гнався за жінкою (ВІДЕО)

На відео видно, що іноземець погрожує жінці смертю.

В Ужгороді "Карпатська Січ" поставила на коліна араба, що з ножем гнався за жінкою (ВІДЕО)

Бійці "Карпатської Січі", серед яких і лідер організації Тарас Деяк, поставили іноземця на коліна перед потерпілою та змусили вибачитися.

Як з'ясувало Закарпаття онлайн, той погрожував ножем і вбивством жінці-підприємцю. Остання, не знайшовши підтримки в правоохоронців, звернулася до "Карпатської Січі".

З "гостем" з Близького Сходу, який забув, що він не вдома", "Карпатська Січ" "провела урок ввічливості й ознайомила з місцевими  правилами етики", - повідомили в пресслужбі організації.

Як видно з відео, іноземцеві дали час зібрати речі і покинути територію України, а його закарпатській подрузі порадили бути більш перебірливою у стосунках.

19 жовтня 2019р.

Теги: араб, вбивство, Карпатська січ

Коментарі

Любопитний 2019-10-24 / 13:48:32
Не вникаючи настільки глибоко, але хтось мені може навести приклад, шо корисного для міста, чи, може, для області або навіть країни, зробила, так звана, Карпатська Січ? Великі патріоти? Вперед тоді, на Схід, країну захищати, або, принаймні, місто в більш менш божеський вигляд привести, а то дивитись гидко на засрані вулиці. Усі новини, в яких фігурує КС, це не більше, ніж, дешеве кіно, де шайка(важливо)! невідомих людей в масках, хуліганить. Перш за все, вони самі порушують закони. На місці студента(навмисно не акцентую на нації), я б написав заяву в поліцію, ще й відеодоказ долучив. Винен? Згоден! Але, нехай би тоді псевдо-герой Деяк прийшов один-на-один побесідувати. Та ні, простіше зігнати маски-шоу людей з сумнівною репутацією, і «зашугати» в стилі всі на одного. О, це так по чоловічому. Респект

Шок 2019-10-24 / 13:47:35
Позор

крук 2019-10-24 / 00:00:37
до рігеля.ти возьми до себе в дом тих чорнобривців на твою жону швакнуть на твоіх очах ,може порозумнішаеш.

крук 2019-10-23 / 23:55:49


Хамство, ненормативна лексика і перехід на особистості. Коментуйте по суті публікації. Коментар видалено. Адмін


Regele 2019-10-22 / 01:42:21
Це варварство. Чи є закон у цій віддаленій провінції?

Ужгородцю 2019-10-21 / 22:04:18
Думай про мене як хочеш і шо хочеш. Твоя воля.
Яж не засуджую тебе за те що він тобі подобається ... і тебе за це не критикую.
Підтримуєш ?
Добре. Підтримуй його далі.
А те що "кс" лишень піариться
... Факт.
Просто не всі це розуміють і усвдомлюють ... Ну так поверхнево .
Можна певною мірою порівняти з "йобіком".
Ну він там є.?
Є.
Але особливойі підтримки не має.

ужгородець 2019-10-21 / 21:19:57
А ти вуву серйозно хворий, ти помішаний на Карпатській січі. Тобі дурню в Берегово, а Карпатська січ є і буде бо вони на відміну від тебе дурака старого молоді.

Вуву 2019-10-21 / 20:04:55
Не путай праведне з грішним.
Бо єслі деяк штото обіщає то пусть робить.
Но він обіщає одно а робить зовсім другоє .
Колись був молодим та "кс" не було.
А типирь маєме.
То нашто мені сунутися туда ...
Так само як і тобі ... Єслі там одна молодьож.
Так што іди та випий своє лікарство ... Откашляйся ... Пропердися ... Та іди спати.

Тежпенсіонер 2019-10-21 / 19:59:47
Ця січ, якщо вони справді патріоти, ліпше би зайнятись збувачами наркоти. Все місто розфарбовано адресами в месенджерах. Поліції не до того. Вони касу збирають...

Дідо з вариша 2019-10-21 / 17:24:26
Вуву та піди сам та розберися з циганотов, цих тубі треба захисника? Циганота на вас сер..не перший рук, а ви глядяєтеколи би ся з ними розобрав. Лишай гет Фейсбук та бігом на Радванку. Ми коли були молоді, то циганота боялися в центрі вароша указоватися. А теперька ще й осло ..би вас розуму будут учити. И ви будете обсер.и. тоту січ. Що можут то роблять, а ви лем паскудите.

Вуву 2019-10-21 / 16:23:06
Вчипилисьтеся за тоту "к.сечу"
Як за вуха здохлого осла.
Нич вона не зробила.
Развє што тоті марші з прийзджими студентами в балаклавах і фаєрами - факелами.
А реально .
Вот недавно були навчання 10 днів резервістів по обороні стратегічних обєктів в області.
Но де була тота ціла "карпатська сеча" ???
А х*й його знає.
А малиби там бути ушиткі гей один у повному складі.
І то даже без лишніх вопросов.
Накрайняк деяк мав би сам то діло ініціативно організовати і согласовати.
Ціганота мєсна вон як бушує ...
То нико то не видить ?
Ці деяк про то не знає.
І ниякойі реакційі.
А тут піар "грязноі води".
Главноє привернути до себе увагу та показати ош они є.
Но є.
Но што.
А толку від того ниякого.
Обіщали ош будуть патрулювати город ... Боротися з наркоманами.
Но де то є ?
Лем одна п!$dйож.

пенсіонер 2019-10-21 / 15:31:19
Судячи по коментарями, скоро ужгородські фатьове будуть со...и в арабів замість профур , такі вони вже толерантні. Вони готові обіср..ти Карпатську січ, яка хоть щось зробила, із-за чорнозадих коз..бів та осло. ..ів.

До Роми 2019-10-21 / 11:25:34
Нехай розберуться з циганотою, яка краде,грабуе,вбивае. - що слабо.! зараз пIдтримую ВУВУ - ця Таня мала би того ушлепка сама накопкати,якщо сталося саме так. Бо «був час» викликати ?????? полiцiю, правий та лiвий сектор та зразу суддiв з Сiчи !?

Рома 2019-10-21 / 10:53:08
Європа уже має проблеми з цими арабами,Україна цю нечесть вже впустила в свою оселю і теж починає з цим стикатися.Чи чули Ви хтось щоб подібне собі дозволив наш в арабській країні?Його вже би там на "шаурму"пустили.І хай цей виродок радується що з ним поступили лише таким чином,що він ще пішов на своїх двух.А наша поліція бездіє тому,що та молодьож яка там працює,бере з тих "рубероїдів" откати.

Степану 2019-10-21 / 08:10:40
Но там так вони на пмж.
А в Ужгороді як студенти.
Так шо великих проблєм бути не повинно.

Stepan 2019-10-21 / 07:42:56
подорожував по і жив в Європі, а зараз є в США. на мою скромну думку, з того шо бачу: до яких націй араби влізли-там починаються великі проблеми.

Дюсі 2019-10-21 / 07:38:36
Підприємець «ТАНЯ» стрьомна сама по собі,а вобще чорні мають сидіти тихенько.

До говорли 2019-10-21 / 07:35:21
По літературному ...
"Змусили го ізвинитися" або
"Принести свойі перебачення".
Сформовалося іще до того часу ... як появився на сись світ той словник суржик-украйінською.

Вуву 2019-10-21 / 07:25:57
Вона точно не закарпатка.
Бо як подивитися і почитати кримінал ...
То наші жінки первими за чоловіком з ножом бігають і ганяються .
А скільки зарізали !?
УЖАС.!
А ця ... Непонятно шо.
Іншак би від нашойі жони той араб ... так би утікав ош подошви на топанках би му горіли.

вася 2019-10-21 / 02:56:40
Дивлюся не йсе і лиш одно добре, не попадут у Європу ні одні, ні другі, бо туй поняття поліція іще шось значит. Од бездійства держави і появляються такі ситуації, коли один собі позволяє угрожати ножом, а другі розбиратися із ним самосудом. Даже не знаву чи добре би їх не було, коли поліція сама не дуже шось робит. Но то, шо у благополучній державі таке би не сталося то факт

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті