Юні ковельські борчині виступили у Берліні

14 Листопада 2019, 15:52
Ольга та Анастасія Падошик 2440
Ольга та Анастасія Падошик

Ковельчанки Ольга та Анастасія Падошик успішно виступили на міжнародному турнірі з вільної боротьби у Берліні.

Про це повідомляється на сайті Ковельської міської ради.

Понад 330 учасниць з 23 країн світу взяли участь у міжнародному турнірі з вільної боротьби серед дівчат у місті Берлін в Німеччині. У складі української збірної, яка зайняла І командне місце, виступали ковельчанки – вихованки ДЮСШ №1 Ольга та Анастасія Падошик.

Ольга боролась у віковій групі до 17 років. Провела шість поєдинків. Виграла у представниць Латвії, Німеччини (чинної чемпіонки Європи Ребеки Матч), Швеції, США. На жаль, у напруженій боротьбі за вихід до фіналу за балами поступилась призерці минулорічного чемпіонату Європи – спортсменці з Берліна. Впевнено здолавши хорватку, ковельчанка здобула бронзову нагороду.

Анастасія виступала у категорії юніори (до 21 року). Успішно завершила поєдинки з борчинями зі Швеції та Хорватії. За вихід до фіналу фортуна посміхнулася німкені, а у зустрічі за третє місце – канадці. У підсумку наша землячка посіла п’яте місце.

Готували ковельських спортсменок до змагань тренери Олег Стус та Ігор Падошик.