Мукачівський Пенівайз: що робить клоун на вулицях міста (ВІДЕО)

10.12.2019 07:32 1113 23
Мукачівський Пенівайз: що робить клоун на вулицях міста (ВІДЕО)
Як повідомляв  раніше ПЕРШИЙ. com.ua, Мукачевом розгулює Пенівайз. Фото в буквальному сенсі підірвали мережу, дописувачі залишили безліч коментарів. Мало хто з містян підтримав такий оригінальний жарт. "А якщо налякає когось у кого хворе серце чи інфаркт станеться? думати треба головою хоть інколи, а не лише в неї їсти! якби налякав когось із моїх рідних хто б від нього постраждав – тоді я точно б подав у правоохоронні органи заяву на нього і судив би ся з ним уже не на жарт. Бо це є замах на життя та здоров’я!" "Зайнявся б чимось корисним, а не х@@@ю в білий день. Я дуже надіюся, що знайдеться людина, яка його більше налякає чим він!! Що на другий раз, трохи думав що робить і для чого!" Як виявляється, клоун гуляє містом не просто так, а знімається у відео. Відео оприлюднили в соцмережі. Як зазначається в дописі, відео, це частина ролика, який обіцяють випустити днями.   [video width="640" height="480" mp4="https://pershij.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/79755530_1178044889252157_418402713403139357_n.mp4"][/video] [video width="640" height="480" mp4="https://pershij.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/79814149_794643430980143_1487990443930961665_n.mp4"][/video] Нагадуємо, “Воно” тут: Мукачевом розгулює Пенівайз (ФОТО) Читайте також: 10 років за 10 ударів ножем: закарпатець відсидить за вбивство колишньої дружини Будьте в курсі з “ПЕРШИЙ.com.ua” – підписуйтесь на наш канал в Telegram, а також сторінку в Instagram

Будьте вкурсі з ПЕРШИЙ.com.ua - приєднуйтесь до наших спільнот:

Коментарі - 23

самокат_прем'єра

13 груд. 2019 р., 08:50
У бидлоти пукани рве. Хлопчина не без фантазії, і вже що поробиш, в дусі часу, трохи публіку совкову розхитав від буденності. Тим часом мільйони крадуться з бюджету, і там ніякі провадження відкривати не потрібно?

Яворина

12 груд. 2019 р., 17:27
Браво Алекс Впіймай його ,а так бий би ся пісрав

Яворина

12 груд. 2019 р., 17:24
Ти придурок кончений а не Пеннівайзер,тобі до нього як до Китая пішки ти неудачник і ненормальний псих тобі итермінрво потрібна психіатрична допомога ти так вирішив себе вилілити бо ти є ніхто я особисто тебе не боюся це смішно нема кого боятися але ти падаль є хворі люди незалежно від віку,тобі мразь скучно жити іди в АТО або на завод в три зміни і взагалі де провоохонці де наші мукачівстькі пацани Росвигово Черьомушки Доси деее ви шоб впіймати пеніса ти ніщо і звати тебе ніяк ти трус бо справжній чоловік не одіне маску я би тебе розірвала влвсними руками але шо там рвати мерт з кепкою

Світлана

12 груд. 2019 р., 16:11
гандон дебіл у людей з хзворим снрцем може статися інфаркт та ти псіх кончений зворий на всю голову сукуа я жінка но вірь я би тя кислотою облила щоб ти все життя ходив з тиаким обличчям мрязь смердюча іди робити ти ненормаль іди на зщавод і паши там у мтри зміни нараз тя дурь перейде,СУКА ТРУСЛИВА,мені цікаво де наші правоохронці цеж центр міста це гавно має матр з кепков і ніхто не може впіймати та таких піздюлей наваляти бо сука пів року лежав падла,

Анна

11 груд. 2019 р., 17:26
Нормальні хлопці йдуть державу захищати, життям своїм жертвують заради спокою і миру. А ви своїх же вбиваєте своїми безглуздими діями.

Мар'яна

11 груд. 2019 р., 05:12
Дебіл.... не напав ще на чоловіка щоб зірвав маску і набив йому рожу щоб перекортіло херньов страдати

Анонім

10 груд. 2019 р., 23:47
У псих лікарню давно пора або спіймати і провчити придурка.

Таня

10 груд. 2019 р., 21:59
Це урізноманітнення життя????моя б дитина дістала страх..і я також.,але якщо б мене налякав цей клоун я б все кинула і пішла у поліцію..тому що це є хуліганство...люди з здоровим глуздом таке не роблять.Ось колись щось станеться,тоді прибіжать..

Алекс

10 груд. 2019 р., 21:42
Дай тобі Боженьку сил вижити кіть я тя увижу перед собою!!!

Тетяна

10 груд. 2019 р., 20:23
Не смішно ?. Під цією маскою завтра маньяк сховається.

Альона

10 груд. 2019 р., 20:15
Мені нічого сказать??

Анонім

10 груд. 2019 р., 17:48
Ще йому пизди не дали???

Дiма

10 груд. 2019 р., 17:03
На мою думку це хороша ідея, щоб хоть якось урізноманітними життя міста. Ато скучно живеться. Клоун-шизік на вулиці - та це ж прикольно) Побільше б таких яскравих ідей. А на рахунок жертв, то думаю він якось з розумом їх вибиратиме. Усміхніться, це ж круто!)

Воно

10 груд. 2019 р., 16:33
Які люди здичавілі у Мукачеві і живуть по-старчеськи... Шо у тому,шо хлопці рішили разнообразити город своїми шутками. Кстаті,подойшли до цього доста нормально,бо костюм парадний. А ви нараз «міліція-піліція», «нічим занятися». Бабушки і дедушки, не стане у вас серце,не переживайте і не пишіть дурницю

Маша

10 груд. 2019 р., 15:26
Актори погорілого театру

Маша

10 груд. 2019 р., 15:25
Упіймати та бити,придурків

Мирослава

10 груд. 2019 р., 15:24
Друге відео зняте в м. Іршава на Набережній центра міста

Донецьк

10 груд. 2019 р., 12:45
Дивно, воно не боїться, що йому наб'ють писок? Або його "жертва" буде озброєною і вб'є його? Цікаво якось

Яна

10 груд. 2019 р., 12:16
Придурки ??
А де міліція????
Якщо знають що вони біля мостів
Це зовсім не смішно?

Надія

10 груд. 2019 р., 12:08
Надивляться страхіття і соті повторюють.Займіться ділом.І включіть здоровий глузд.

Люда

10 груд. 2019 р., 11:13
Куди дивиться наша поліція

Мукачево