У Рожищенському районі поширюють газету-анонімку

19 Січня 2020, 10:18
3904

У населених пунктах Рожищенського району розповсюдили газету з назвою «Копачівська громада» без вихідних даних. Адміністрація Копачівської сільської ради запевняє, що не має жодного стосунку до такої поліграфічної продукції.

Відповідне звернення розмістили на сайті громади.

У повідомленні зазначають, що опублікована в листівці інформація суб’єктивна, провокативна, така, що не відповідає дійсності, дискредитує Копачівську сільську раду, як орган місцевого самоврядування, створює соціальну напругу в громаді.

«Повідомляємо, що надрукована листівка є анонімною, та порушує Закон України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні». На останній сторінці відсутні реєстраційні дані, які передбачені статтею 32 вищезгаданого закону», – йдеться у повідомленні.

Адміністрація Копачівської сільської ради ретельно відслідковує поширення поліграфічної продукції сумнівного походження. Про факт розповсюдження суб’єктивної та недостовірної інформації в незареєстрованих засобах масової інформації, що суперечать чинному законодавству повідомили в поліцію.

«Закликаємо Вас об’єктивно оцінювати інформацію та не поширювати її з фейкових інформаційних джерел. Про появу поліграфічної продукції та інших джерел інформації, які суперечать чинному законодавству просимо інформувати Копачівську сільську раду», – просять жителів громади.

Коментарі
19 Січня 2020, 12:20
Сава - всігда красава!
19 Січня 2020, 12:30
Напевно, правду пишуть,якщо дискредитує владу.
19 Січня 2020, 12:38
Кращої реклами годі вигадати! Ото в Копачівській сіліраді промахнулися. Тепер цю газету передаватимуть з рук у руки. Хто вже читав? Розкажіть про що там. Ну ж!
19 Січня 2020, 12:40
Савчук правду напише. Він вміє красти, дерібанити участки,споювати Гуралі і брехати. 111%даю, звідти ростуть ноги! Пора брать за сраку.
19 Січня 2020, 13:16
Савчук штучно створив Копачівську ОТГ під себе і для себе.<br/>Мета створення - бути таким собі царьком копачівським.<br/>Але щось пішло не так.<br/><br/>Але нажаль штучно творенні ОТГ не є самодостатніми і обречені на занепад.
19 Січня 2020, 18:24
САВЧУК иИнуся оспокойтесь мало накрали? ИНКА = видай Тоньки премию а то присвойила соби!!!
19 Січня 2020, 18:42
САВЧУК ЗАБИРАЙ СВОЮ ЖОНУШКУ ВОРОВКУ,НЕ ХУЖУ ЯК ТИ И ПИ...ДУЙТЕ З РАЙОНУ!!!
20 Січня 2020, 12:57
Це робота савчука,який хоче обісрати копачівську громаду,голову ,депутатів,тому що скоро вибори,і він хоче настроіти людей,щоб самому прилаштуватися до кормушки,бо діючі недали йому прибрати до рук землі.В газеті написано про всіх,ще й з неправдивою інформацією,а про савчука там нічого не згадується,хоча він також є депутатом,а це значить що газета його рук робота,тому що сторінку Копачівська громада створив і веде він,а в газеті висвітлюється все те що,і на сторінці та ще й добавлено іншоі брехні.А хто такий савчук усім добре відомо,добра людям він не зробив,а якщо щось і робив,то лише з вигодою для себе.
20 Січня 2020, 14:40
Як не крути, але доля правди там то є....
20 Січня 2020, 17:49
І вкотре жодної реакції від рожищенських активістів. Втянули язики в дупу. Незабудьте хоч на день соборності прийти у скверик, бовдури убогі.
21 Січня 2020, 17:14
До чого тут Рожище і його активісти? Ти думав коли свій вис@р писав?
21 Січня 2020, 19:04
І хто тепер красава!?