"Динамо" не змогло подужати "Легію" в першому матчі зимового збору

Георгій Цитаїшвілі зрівняв рахунок у зустрічі / Фото: facebook.com/fcdynamoua

Київський клуб розписав нічию з лідером чемпіонату Польщі.

Київське "Динамо" провело дебютний контрольний спаринг на першому зимовому тренувальному зборі в турецькому Белеку.

Суперником "біло-синіх" був лідер чемпіонату Польщі - "Легія". Матч закінчився нічиєю 1:1.

Поляки повели в рахунку на 13-й хвилині - Домагой Антолич прорвався до штрафного майданчика киян та пробив Дениса Бойка.

Відігратися підопічним Олексія Михайличенка вдалося наприкінці першого тайму - Георгій Цитаїшвілі відзначився красивим ударом у дальній кут після пасу Володимира Шепелєва.

• "Динамо" (перший тайм): Бойко, Піварич, Забарний, Шабанов, Кендзьора, Сидорчук, Шепелєв, Шапаренко, Цитаїшвілі, Вербич, Соль.
  • "Динамо" (другий тайм): Бущан - Миколенко, Кадар, Кадірі, Караваєв - Андрієвський, Дуелунд, Буяльський, Каргбо, де Пена - Русин.

Наступний товариський матч "Динамо" зіграє у понеділок, 20 січня, проти Нефтчі (Азербайджан).