У Луцькому виші презентували навчальну морфологічну лабораторію
Волинь

У Луцькому виші презентували навчальну морфологічну лабораторію

19 лютого 2020, 19:15
0
0
Сподобалось?
0

19 лютого в конференц-залі головного корпусу СНУ імені Лесі Українки відбулася презентація навчальної морфологічної лабораторії Carl Zeiss.

Про це повідомляє ІА Волинські новини.

«Ми отримали ліцензію на спеціальність «Медицина» в галузі знань «Охорона здоров’я» та провадимо підготовку до 1 вересня, до початку якісного навчання. Тому розглядаємо усі варіанти надсучасних навчальних освітніх технологій, – зауважив на початку презентації проректор з науково-педагогічної роботи та інновацій Вадим Ульянов. – Компанії приїжджатимуть до нас, презентуватимуть свої можливості. А ми наприкінці оберемо найкращу й обладнаємо наш медико-біологічний факультет найсучаснішим ефективним обладнанням».


Керівниця відділу біологічних технологій компанії Carl Zeiss – одного з найкращих виробників високоякісної оптики у світі - Зінаїда Сміла розповіла викладачам та студентам про Digital classroom і його переваги в навчальному процесі.


«Ви знаєте, що Zeiss – це наукове обладнання. Але нині світ трішки змінився, ми живемо в епоху четвертої промислової революції, усе йде до повної автоматизації виробництва, – зазначила вона. – Відповідно, змінюються й вимоги до робочих кадрів. І освіті треба пристосовуватися до цих вимог. Наразі майбутнє – за технологіями, що забезпечують персоналізацію освітнього процесу. Важливо якомога раніше залучати студентів до наукової роботи. А використання найновіших гаджетів, у тому числі Digital classroom, якраз цьому сприяє. Адже дітям значно цікавіше використовувати сучасні технології, ніж стаціонарні звичайні мікроскопи. Digital classroom працює таким чином: з одного боку, це мікроскопи, за якими можна працювати, як зазвичай, а з іншого – гаджети, адже ці мікроскопи за допомогою камери та різних виходів (USB, Wi-Fi) можна об’єднати в мережу. Тож усі зображення з мікроскопів студентів викладач може побачити на своєму гаджеті. Також він може перемкнутися на гаджет кожного студента, тож не треба підходити й дивитися, що він там робить».

Серед переваг Digital classroom для педагогів Зінаїда Сміла назвала мотивацію студентів до більш активної участі в роботі за допомогою цифрових пристроїв, моніторинг роботи всіх студентів з власного пристрою без потреби пересування аудиторією, залучення до обговорення результатів, спільне використання зображень та відео онлайн. А для студентів це – навчання у звичному цифровому середовищі, спільне використання результатів з однолітками, робота з привабливою новою технологією, а відтак – інтерес до навчання, швидка допомога викладача, більше часу для навчання тощо.

Зінаїда Сміла продемонструвала, як працюють мікроскопи та провела майстер-клас, під час якого всі охочі – і викладачі, і студенти – мали нагоду випробувати диво-мікроскопи в дії.


Хочете дізнаватися про головні події першими?
Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

Читайте також

Увага! Коментарі відсутні! Прокоментуйте першим...

Ваш коментар

Ви погоджуєтесь з правилами коментування.
Реєстрація Вхід
Забули пароль?
Реєстрація Вхід
На ваш E-mail буде відправлено лист з інструкцією
Реєстрація Вхід
Зареєструватися