Агенцію регіонального розвитку Закарпатської області очолив Денис Ман (ФОТО)

Сьогодні, 24 лютого, на засіданні Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Закарпатської області, на якому головував очільник облради Михайло Рівіс, відповідно до Положення про цю Установу, директором Агенції обрано секретаря постійної комісії обласної ради з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації Дениса Мана.

Агенцію регіонального розвитку Закарпатської області очолив Денис Ман (ФОТО)

«За» таке рішення члени Наглядової ради Агенції проголосували одноголосно.

За словами Михайла Рівіса, Денис Ман був ініціатором утворення робочої групи із заснування цієї Агенції, яка діє з метою соціально-економічного розвитку, формування інвестиційної привабливості та залучення інвестицій в економіку Закарпатської області. І ця структура повинна допомогти нашим громадам більш ефективно використовувати ресурси: інформаційні, Стратегій розвитку, транскордонної співпраці тощо, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської облради.

24 лютого 2020р.

Теги: агенція, розвиток

Коментарі

Санiтар 2020-02-25 / 12:32:22
СЕСЕ дуже токсичнi чиновники!

пенсіонер 2020-02-25 / 10:03:49
Місцеві вибори - восени цього року. Де буде вся ця "бригада" обл. ради, особливо хустський мутний мачо Перечина М.Рівіс, - вже відомо. Ніде. І звати ніяк. Згідно всіх партійних соціологій та опитувань, які вже проведені.

Чи варті гроші Мана за цю пусту посаду на пів-року - знає лише він сам. Ну, потусується, хлопчина, ще мало в ОДА, а після все рівно прийдеться їхати батрачити за кордон на лопаті.
Бо ні вдома, ні за кордоном його бла-бла-бла на... нікому не треба.

закарпатець 2020-02-25 / 09:27:35
Вже давно їх усіх пора відправити в карантин. І щоб не вилазили із зони років 100!

Do Marty 2020-02-25 / 09:25:05
Стопроценту вас пiдтримую! Гiвно не тоне!

Марта 2020-02-25 / 09:22:27
Гавно і є гавно, щоб випливати! А всі, що там сидять - один одного варті. А, взагалі, воно (за словами ВІРУСА, вибачте, Рівіса) - "боєць"! Вони всі там ЗАРАЖЕНІ!

Черес 2020-02-25 / 08:34:05
Читачеві:
Ось, знайшов:
http://www.zkarpat.top/?p=2971

Черес 2020-02-25 / 08:32:37
Читачеві: до Мана агенцію очолював один Сбушник. Попович прізвище.

Міра 2020-02-25 / 07:42:05
Це не просто збіговисько, а шабаш..

.юра 2020-02-25 / 07:18:56
Денис нормальна адекватна людина я думаю він зможе багшато чого зробити

123 2020-02-25 / 06:42:06
Нiхто! Видумують собi новi посади!

Читач 2020-02-25 / 05:48:37
А хто очолював Агенцію до Мана?

сорри 2020-02-25 / 01:50:31
Дивне збіговисько :(

Яяя 2020-02-24 / 20:45:01
Жах!!!!!!!

Нiк 2020-02-24 / 19:07:26
Там всi з великим iнтелектом!

Вангую 2020-02-24 / 19:04:13
Тот шо коло шіфона стойить так Кучма, коли бив молодший, нагадує!

Копча 2020-02-24 / 18:04:28
Сись тупак заслуговує максимум на посаду охоронця у Дасторі

Чорт 2020-02-24 / 17:17:34
Цi г.....си уже без корита не можуть!

титанік 2020-02-24 / 15:13:38
от непотопляємі як уже потрапили в номенклатурну колоду так до кінця життя хочуть служити народу за його ж народні гроші

Земляк 2020-02-24 / 14:54:57
ТАМ ЩЕ МАЛЯР предентент! Още кадр!

ЛОХОТРОН 2020-02-24 / 14:52:18
СХОДНЯК! Сього Мена давно в с...ку треба вигнати!

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
» Всі новини