UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Рятувати Італію від коронавірусу помчали 20 наших лікарів

Сьогодні,4 квітня, в Італію поїхали 20 українських медиків для надання допомоги, а також перейняття досвіду у боротьбі з коронавірусом

Про це під час сьогоднішнього брифінгу заявив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає Depo.ua.

"Я дякую усім, хто зголосився і поїхав надати медичну допомогу і перейняти досвід надання медичної допомоги. Це наших 20 лікарів, які поїхали на 14 днів до Італії допомогти італійським лікарям. Після їх повернення до України, все буде залежати від епідемічної ситуації в Україні", – сказав Ляшко.

Він пояснив, що якщо ситуація в Україні буде стабільна, і не буде крайньої необхідності залучати медичних працівників до допомоги, то є можливість провести їх обсервацію, для того, щоб не було поширення інфікування на території нашої країни.

"В той же час, якщо буде потрібна допомога, і ті сили і засоби, які будуть у цієї бригади, то є можливість відразу кинути їх на передову до закладів охорони здоров'я, де обсервація буде здійснюватися безпосередньо в лікарні", – сказав Ляшко.

За його словами, таке вже відбувається в деяких лікарнях на території України, коли медичні працівники проживають в тих закладах, де надають допомогу хворим на COVID-19. Ляшко зазначив, що в закладах охорони здоров'я організовані місця для відпочинку лікарів, а також лікарні забезпечені харчуванням для своїх працівників.

Нагадаємо, 1 квітня президент Володимир Зеленський для боротьби з коронавірусом в Італії доручив підготувати бригаду медиків до цієї країни.

3 квітня президент Володимир Зеленський підписав указ про надання гуманітарної допомоги Італійській Республіці.

За останніми даними, в Україні 1096 людей захворіли на коронавірус.

За кордоном від інфекційного захворювання COVID-19 померли п'ятеро наших громадян, одужали – 11.

Українські медики підрахували, скільки коштує лікування пацієнта, хворого на коронавірус COVID-19.

Водночас Міністерство охорони здоров'я отримало три тисячі упаковок препарату "Плаквеніл" для лікування інфікованих новим коронавірусом COVID-19.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

За інформацією китайських вчених, людина могла заразитися на коронавірус від змій. Ймовірно, це сталося через те, що на ринку морепродуктів в Ухані торгували не тільки рибою, але і зміями. Також дослідники повідомили, що ген коронавірусу є гібридом вірусу змії і кажанів. Вони додають, що спочатку кажани заразили коронавірусом змій, а вже від них недуга передалася людині.

11 березня ВООЗ оголосила пандемію коронавірусу на планеті.

11 березня в Україні на три тижні ввели карантин через коронавірус.

25 березня Кабінет міністрів України запровадив по всій території України режим надзвичайної ситуації терміном на 30 днів – до 24 квітня включно.

Читайте також: Україна в ізоляції до 24 квітня: Що відбувається (ХРОНІКА)

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme