Футболісти “Прикарпаття” розгромною перемогою перервали п’ятиматчеву серію поразок (ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

07 Сер, 2020 19:36

Поділитись публікацією

Команди, котрі перебувають внизу турнірної таблиці Першої ліги, в’яло провели перший тайм, фактично не створюючи гольових моментів. Після перерви господарі взяли гру під свій контроль, і це дало результат.
Після однієї з атак гості забили гол у свої ворота, а вже через 4 хвилини – на 56-ій хвилині матчу відзначився Француз. черкащани допомогли іванофранківцям і на 73-й хвилині, коли захисник гостей знову забив у свої ворота. А на 79-ій хвилині дебютним голом у професійній кар’єрі відзначився юний Хома з команди “Прикарпаття”.
За три хвилини до кінця гри господарі змогли забити курйозний гол з дальньої відстані пробив новака захисник Черкащини. 4-1 і “Прикарпаття” убезпечило себе від вильоту з Першої ліги та піднялося на 12-ту сходинку турніру, пише “Галка”.
Нагадаємо, перед цим іванофранківці зазнали п’ять поразок поспіль.