Новини

“Шахтар” розгромив “Базель” та пройшов у 1/2 фіналу Ліги Європи

Донецький “Шахтар” і швейцарський “Базель” у Німеччині грали матч 1/4 фіналу Ліги Європи.

Про це повідомляє сайт “гірників”.

Вже на другій хвилині матчу “гірники” вийшли вперед – Марлос подав кутовий, Мораес точно пробив.

Незабаром рахунок став 2: 0 Після швидкої атаки, яку сильним ударом завершив Тайсон. Міг забивати Антоніо, але після його удару м’яч влучив у поперечину.

У другому таймі “гірники” продовжили забивати. Спочатку Патрік реалізував пенальті, який заробив Тайсон. А після цього Додо потужним ударом низом відзначився після пасу тітці. Лише після цього ” Базель “зміг забити” гол престижу”, який записав на свій рахунок ван Волфсвінкел.

У півфіналі Ліги Європи “Шахтар “зіграє з “Інтером”. Поєдинок відбудеться 17 серпня в Дюссельдорфі.

Також слідкуйте за “Прямим” у FacebookTwitterTelegram та Instagram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.