Прикарпатець показав відмінний результат на Континентальному кубкові зі стрибків з трампліна

Автор: Зелінська Тетяна

17 Січ, 2021 13:29

Поділитись публікацією

Фахівці називають цей виступ найкращим в кар’єрі спортсмена з Ворохти Віталія Калініченко.

Український стрибун з трампліна Віталій Калініченко зайняв 10-е місце на етапі Континентального кубка в австрійському Інсбруку. Таким чином, Калініченко показав найкращий результат для України з грудня 2008 року, коли Володимир Бощук став дев’ятим у чеському Ліберці, інформує “Галка” з посиланням на “Кореспондент“.

Континентальний кубок. Стрибки з трампліна
1. Симон Амман (Швейцарія) – 255,3
2. Ніклас Бачлінгер (Австрія) – 253,6
3. Ловро Кос (Словенія) – 243,4
10. Віталій Калиниченко (Україна) – 234,6

Інший український спортсмен – Євген Марусяк завершив змагання на 46 місці. Андрій Васкул – отримав дискваліфікацію через костюм. Попереду ще один старт.