Піднялись з зони вильоту: МФК “Прикарпаття” обіграло “Агробізнес”

Автор: Застава Максим

07 May, 2021 18:40

Поділитись публікацією

Франківський футбольний клуб “Прикарпаття” у 25 турі чемпіонату України серед команд Першої ліги з рахунком 2:1 переміг “Агробізнес” з міста Волочиськ.

На 63 хвилині матчу за господарів відзначився Роман Дитко. А наприкінці зустрічі Андрій Хома, який незадовго до цього вийшов на заміну, забив красивий гол з-за меж штрафного майданчика, пише Суспільне.

У доданий до другого тайму час гравець волочиської команди Руслан Черненко скоротив відставання після прострілу із лівого флангу до штрафного майданчика. Проте в підсумку іванофранківцям у День міста, який відзначають сьогодні, вдалося втримати важливу перемогу.

Завдяки цим трьом очкам “Прикарпаттю” вдалося піднятися із зони вильоту, обігнавши “Кремінь” із Кременчука.

Нагадаємо, після чергової поразки з командою “Миколаїв” головного тренера ФК “Прикарпаття” Руслана Мостового звільнили, зараз обов’язки головного тренера команди виконує Олег Рипан.