Поділитись:

Ковельчанин здобув "бронзу" на чемпіонаті з боксу

Четвер, 05 серпня 2021, 14:16
Ковельчанин здобув «бронзу» на чемпіонаті з боксу

У 25 липня по 1 серпня у Харкові відбувався Чемпіонат України з боксу серед молоді.

Турнір був присвячений пам’яті заслуженого тренера України Бориса Андрєєва. У змаганнях брали участь 217 спортсменів зі всієї країни. Медалі розігрувались у 13 вагових категоріях, відповідно до нового розподілу вагових категорій AIBA.

Про це повідомляє сайт Ковельської міської ради.

Ковельчанин Владислав Дудар, провів три поєдинки та був за крок до фіналу. Втім, поступившись представнику Донеччини, втратив можливість позмагатись за золоту нагороду. Незважаючи на це, Владиславові вдалось здобути бронзову нагороду чемпіонату, в своїй ваговій категорії

Нагадаємо, нещодавно ковельчанин Олег Гелетуха здобув перемогу на змаганнях з боччі, в індивідуальній дисципліні ВС-2 (Вкидання м'яча рукою, без асистента). До участі в змаганнях долучились 18 спортсменів.