Івано-Франківськ

Олімпіада-2020: за кого українцям вболівати 6 серпня

За підсумками тринадцятьох змагальних днів Олімпійських ігор у Токіо збірна України здобула 1 золоту, 3 срібні та 9 бронзових медалей

199991 GettyImages 1172706591 960x380 0 scaled

У п’ятницю, 6 серпня, у Токіо за медалі Олімпіади-2020 продовжать боротись українські спортсмени.

Валерій Літанюк, Мар’ян Закальницький та Іван Банзерук візьмуть участь в фіналі зі спортивної ходьби на 50 км, а Людмила Оляновська, Марія Сахарук і Ганна Шевчук виступлять на дистанції 20 км.

Оксана Лівач змагатиметься у вільній боротьбі в ваговій категорії до 50 кг, а каратист Станіслав Горуна в категорії до 75 кг.

23:30 (5 серпня) – Спортивна ходьба, 50 км. Чоловіки – Літанюк Валерій, Закальницький Мар’ян, Іван Банзерук,
10:30 – Спортивна ходьба, 20 км. Жінки – Оляновська Людмила, Сахарук Марія, Ганна Шевчук
11:00 – 15:40. Карате. Ката чоловіки. Куміте чоловіки до 75 кг – Горуна Станіслав
12:15 – 16:00 – Жінки, вільна боротьба, до 50 кг – Лівач Оксана
13:30 – Артистичне плавання. Командний турнір. Технічна програма –  А. Савчук, М. Федіна, Є. Яхно, В. Алексіїва, М. Алексіїва, К. Сидоренко, К. Резнік, А. Шинкаренко

За 13 змагальних днів Олімпіади-2020 Україна здобула 13 медалей. Золото у категорії до 87 кг виграв борець Жан Беленюк. У ще одного представника греко-римського стилю Парвіза Насібова срібна медаль у вазі до 67 кг. Срібло на дистанції 1500 м та бронзу на 800 м вільним стилем виграв плавець Михайло Романчук. Каратистка Анжеліка Терлюга посіла друге місце у ваговій категорії до 55 кг.

Борчиня Алла Черкасова здобула бронзу Олімпійських ігор у Токіо у категорії до 68 кг, а Ірина Коляденко посіла третє місце в категорії до 62 кг. Також бронзові медалі Україні принесли дзюдоїстка Дар’я Білодід у категорії до 48 кг, фехтувальник Ігор Рейзлін у змаганнях шпажистів, Олена Костевич і Олег Омельчук у стрільбі з пневматичного пістолета, тенісистка Еліна Світоліна та Людмила Лузан у веслуванні на каное.

Крім цього, щонайменше срібну нагороду Україні гарантував боксер Олександр Хижняк, який вийшов до фіналу в категорії до 75 кг.

199975 olimpicЗ 1 золотою, 3 срібними та 9 бронзовими нагородами наша олімпійська команда займає в загальному медальному заліку 36-те місце.

Лідирує з 34 золотими, 24 срібними та 16 бронзовими медалями Китай.