У другому таймі ми були самовпевненими – Кривцов про нічию з «Шерифом»

Укрінформ
«Гірники» завершили груповий турнір ЛЧ без жодної перемоги.

Захисник «Шахтаря» Сергій Кривцов розкритикував партнерів за результат матчу із «Шерифом» (1:1) у Лізі чемпіонів, передає Укрінформ.

«У другому таймі ми були не впевненими, а самовпевненими. Ми грали надто індивідуально та втратили багато м'ячів через те, що захисна лінія взяла на себе весь тиск. Думаю, нам потрібно було грати колективніше, пасувати партнерам, які перебувають у вигідніших позиціях, замість того, щоб намагатися обіграти суперника індивідуально.

Нам потрібно було закрити цю гру у першому таймі. У таких зустрічах завжди вирішальним є другий гол. Це єдине, що ми не змогли зробити – забити другий гол. У результаті ми втратили так багато моментів, у той час як «Шериф» забив, використовуючи свій єдиний шанс», – сказав Кривцов.

Як повідомляв Укрінформ, «Шахтар» завершив груповий етап ЛЧ на останньому місці, набравши 2 очки і забивши лише 2 голи.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.