Збірна України виграла Чемпіонат світу-2019

Дубль Супряги і гол Цитаїшвілі принесли українцям вольову перемогу.

Ми – чемпіони! Збірна України U-20 виграла історичний для себе Чемпіонат світу!

У фіналі ЧС-2019 серед гравців до 20 років "синьо-жовті" перемогли команду Південної Кореї з рахунком 3:1.

Матч розпочався не за українським сценарієм. Уже на 5-й хвилині суперник отримав право пробити пенальті. В одному з моментів Безкоровайний збив опонента на газон. На телевізійному повторі чітко видно, що фол був до штрафного майданчика, але арбітр після перегляду відеоповторів (VAR) вказав на 11-метрову позначку. Лі Кан Ін взявся за виконання пенальті і перехитрив Андрія Луніна.

Пропускаємо... Україна - Корея | 0:1

Публикация от ФУТБОЛЬНА УКРАЇНА (@footballna_ukraina)

Після пропущеного м’яча українці перевели дух і методично розпочали зламувати організовану оборону суперника.

На 35-й хвилині це принесло свої плоди. Владислав Супряга зреагував на відскок у чужому штрафному і ударом з носка відправив м’яч точно в кут корейських воріт - 1:1. Це перший гол Супряги на нинішньому мундіалі.

ГОООООООООООООЛ Україна - Корея | 1:1

Наша збірна продовжила чинити тиск на ворота суперника, але відзначитися ще раз до перерви не вдалося.

На другий тайм команда Олександра Петракова вийшла не менш зарядженою і на 53-й хвилині повела в рахунку.  Дубль оформив форвард "Динамо" Владислав Супряга - нападник впевнено реалізував вихід один-на-один після розрізної передачі від Єфима Коноплі.

Пропустивши вдруге, корейці кинулися відіграватися і створили декілька небезпечних моментів біля воріт Андрія Луніна. На 71-й хвилині український голкіпер створив суперсейв після подачі з кутового. У фантастичному стрибку Лунін перевів м’яч у каркас воріт після удару головою з декількох метрів.

Збірна Кореї до останнього атакувала на ворота "синьо-жовтих", аж поки Георгій Цитаїшвілі не забив третій м'яч збірної України у цій грі. Вінгер виконав прекрасний сольний прохід лівим флангом і бездоганно поклав м'яч у дальній кут воріт - 3:1! Ми чемпіони світу з футболу!!!

ГОООООООООООООООЛ!!!! Україна 3-1 Корея