Збірна Аргентини продерлася у плей-оф Кубка Америки

"Альбіселесте" вийшли з групи з другого місця.

Збірна Аргентини в рамках 3 туру групової стадії Кубка Америки переграла Катар з рахунком 2:0.

Підопічні Ліонеля Скалоні вийшли вперед вже на четвертій хвилині зустрічі. Форвард "альбіселесте" Лаутаро Мартінес скористався невдалим виносом ігрового знаряддя від суперника та завдав точного удару з лінії штрафного точно в ближній кут.

Друге взяття воріт аргентинці оформили за вісім хвилин до кінця основного часу - Серхіо Агуеро пробіг з м'ячем декілька десятків метрів та пробив з гострого кута точно за призначенням, встановивши таким чином остаточну крапку в цьому протистоянні.

Отже, розібравшись з Катаром, Ліонель Мессі та компанія вийшли до чвертьфіналу Кубка Америки. Набравши за три матчі чотири бали, вони в підсумку посіли у квартеті другу сходинку.

• В іншій зустрічі групи Колумбія мінімально здолала Парагвай (1:0).

Раніше до плей-оф пробилася й збірна Бразилії.